Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tehetek a virus ellen?

Mit tehetek a virus ellen?

Figyelt kérdés
Tegnap leszedtem az egyik oldalról a Microsoft Office World 2007-et a virusirtóm nem jelezte hogy virusos amit letöltök.Utána jelentkeztek a problémák ha belemegyek,az internet explorerbe,mozzilába vagy a google chromeba (a chromeba volt a legrosszabb mert még az adblock sem jelezte reklámnak a pop upokat)akkor egy számomra teljesen ismeretlen oldalra dob ki:omiga-plus.com .Úgy néz ki amikor belépek, hogy erre az oldalra dob ki az oldal alja tele van hirdetésekkel,de ami után másik oldalra akarok menni ott is hirdetések vannak legalul és ez nagyon idegesitő,a facebookról ne is beszéljünk amikor fellépek rá néha betölti rendesen de van amikor azt mutatja hogy betöltött de középen minden fehér.A virusirtó (avast)nem jelzi hogy virusos lenne a gépem,és nem tudok semmit se letölteni.Valaki segitsen :(

2014. júl. 23. 17:13
 1/7 anonim válasza:
advanced system carel egy teljes körű ellenőrzés és javítás valószínűleg helyre rakná mondjuk utána töröld le ezt a progit is mert nekem volt már vele bajom
2014. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt teheted, hogy nem lopod a szoftvert a gépedre, hanem megveszed, mint más becsületes ember. Vagy ha mindenképp ingyen szoftvert akarsz, akkor használj nyílt forrású programokat, azok amúgy is biztonságosabbak, mint a ms cuccok.
2014. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam teljes körű ellenőrzéssel de igyse irta ki,hogy van rajta virus :S
2014. júl. 23. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Aki windowst használ meg is érdemli.
2014. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csiga0771 válasza:
Rendszer vissza állítási pont, a Microsoft Office World előttre, és ADW Cleaner futtatása. Nekem csak így szedte ki az Omiga-t
2014. júl. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csiga0771 válasza:
2014. júl. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok végül az egyik ismerősöm megnézte a gépet,és megtalálta a parancstárban a virust amit egy anti malware nevű programmal ki is irtott
2014. júl. 31. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!