Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ki tud egy jó ötletet egy...

Sefcsik Viktória kérdése:

Ki tud egy jó ötletet egy idegesitő virus kiirtására?

Figyelt kérdés
Van egy igen idegesitő virusom. Ebben kérném segitségetek.Facebookomra kaptam egy linket valami videoról. Rákatintotam mire egy virus kaptam ami az ismerőseim között szétszorta az állitolagos "Videot" ami saját maga. Ez a linket a gépem magátol folyamatosan küldözgeti a linket hogy más is bele essen ebbe a csabdába. Meguntam hogy szorakozaak vele és szeretném valahogy leszedni a gépemről. Virusirtot is használtam de az nem segitett. Amit én használtam az ez:Norton AntiVirus.
2014. júl. 26. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Malwarebyte's Anti Malware free-t futtsd le.
2014. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

MAM +1!

G.

2014. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyet azonnal megfogta az ESET. Van benne Social Media, Facebookon és Twitteren is futtattható, ellenőrzi az ismerősök postafiókját. Telepíts ESET-et a gépedre, újságkóddal is jó.
2014. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
A FB vírusok tipikusan a böngészőbe települnek bővítményként. Keress olyan plugint, ami nem hétköznapi (Flashplayer, Shockwave, ...) és nem is te telepítetted szándékosan! Kapcsold ki a netet és csak ezután távolítsd el (különben újratelepítheti magát legközelebb)!
2014. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 legly ***** válasza:
60%
Vírusirtó + MAM
2014. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!