Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen gyakran takarítsam a...

Milyen gyakran takarítsam a laptopomat?

Figyelt kérdés

Játékok alatt eléggé felmelegszik, akár 70 fok felé is.

Van hűtőpad, azzal 70 fok alatt marad általában, vagy ott körül. Elég sokat használom, főleg most nyáron, szinte egész nap megy. Milyen gyakran érdemes kitakarítani? Most 2,5 hónapos, még nem takarítottam, de nem is értek hozzá, és nem akarok semmi kárt tenni benne.


Laptop típusa: [link]


2014. aug. 3. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A hűtőpadot használd mindenképp, takarítani meg akkor kell ha tele van a gép mindennel ami már nem kell. Továbbá ajánlott a Hard Disk Setinel program beszerzése. Az megmutatja hány fokos a vinyód. Mert aztis ajánlatos ellenőrizni a gépbn lévő cuccokkal együtt.
2014. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fizikai takarításra gondoltam.:)
2014. aug. 3. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 vagyok , a hát félévente egyszer minimum ajánlott de ha takarítani kell annak jelei vannak. pl: zajos a gép. Ha erre gondoltál ez a válasz a kérdésedre.
2014. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!