Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom elindítani az...

Miért nem tudom elindítani az exe fájlt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy fájlt de a vírusirtó mindig törölte ezért beraktam a kivételek közé. De hiába mert most sem tudom elindítani. Amikor megpróbálom elindítani akkor nem ír ki hibát de az ablak sem jön elő. Szóval nem történik semmi. Mit csináljak ahhoz hogy tudjam használni?

2014. aug. 4. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Mit is szedtél le?

A vírusirtó nem véletlenül törölte valószínűleg...

2014. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen vírusos de eddig ha beraktam egy vírusos fájlt a kivételek közé akkor utána már eltudtam indítani. De ezt most nem engedi hogy elindítsam még akkor sem ha leállítom a vírusirtót.
2014. aug. 4. 20:42
 3/6 legly ***** válasza:
Lehet, hogy az egész exe fájl csak vírus.
2014. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megtörténhet. Egy videóban láttam hogy valaki használja de akkor lehet hogy nem is fog működni mert csak egy vírus.
2014. aug. 4. 21:48
 5/6 legly ***** válasza:

Igen lehet.


Ajánlott egy víruskeresés, ha már elindítottad, lehet hogy valahol megbújt.

2014. aug. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A fájlt töröltem és a vírusirtóval lefuttattam egy teljes vírus keresést és irtást.
2014. aug. 5. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!