Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az úgy jó, ha úgy aktiválom...

Az úgy jó, ha úgy aktiválom az ESET Smart Security 7-et, hogy minden hónapban új próbaidőszakot kérek mindig egy új FakeInbox-os e-mail címre?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem jó.
2014. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én is így használom, teljesen jól működik. Nem tudom az előző miért húzta le ezt az opciót.
2014. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
Hát egyszerűbb ha keresel van fészen aktiváló kód oldal.
2014. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Jónak jó,de van magazinos kód! Havonta beregisztrálod ESET oldalán és emailedre küldik a felh.nevet és jelszót amit szépen beírsz a programba,ennyi.Havonta pár perc csak.

Itt közé teszik őket:

[link]

2014. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem FakeInbox-os címre kérek kódot, arra rájött, hogy csalás, a nincsmail(pont)hu-t viszont nem ismeri, ugyan ilyen eldobható E-Mail cím és működik vele! Havi egyszer ez az 5 perc pedig belefér.
2014. aug. 6. 13:08
 6/18 A kérdező kommentje:
És azt meg lehet oldani, hogy küldjön nekem E-Mail-t a program állapotáról? (Pl. észlelt vírus, licenc lejárásának közeledte, stb.) Csak azért, mert ha nálam beválik, akkor nem csak az én gépemen használnám, hanem több gépen is, amik nem az enyémek és így könnyebb lenne felügyelni azokat a gépeket.
2014. aug. 6. 13:11
 7/18 A kérdező kommentje:

#4

Ez is jó ötlet, akkor már van két módszerem. :)

2014. aug. 6. 13:12
 8/18 anonim ***** válasza:
Legjobb ötlet a magazinos kód hidd el és,akkor nem kell mindig új email címekkel sem vacakolnod..
2014. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ok, akkor legközelebb azzal próbálkozom. :)
2014. aug. 6. 14:00
 10/18 anonim ***** válasza:
A magazinos licenszkód VALÓDI, a netes vacakok pedig nem azok. Az ESS tűzfala és frissitése ezekben LE VAN TILTVA, vagyis semmit sem ér. Aztán majd jössz a GYIK-re sírdogálni, hogy mindent beenged. Egy évre a licensze se drága.
2014. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!