Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért hasznavehetetlenek a...

Miért hasznavehetetlenek a vírusírtók?

Figyelt kérdés

Van 1000+1 vírusírtóm mindegyik azt mondja hogy a gép nem vírusos, de látszik hogy az. És én ilyenkor úgyérzem hogy minden vírusírtó hasznavehetetlen. Van erre valami megoldás?

Vagy legalábbis van olyan ember aki így érezte a vírusírtókkal kapcsolatos dolgot?



2014. aug. 13. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Miből látszik, hogy az?


A felugró ablakok, ezernyi toolbar a böngészőben nem vírus.

2014. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A felhasználót nem tudják javítani a vírusirtók, nem az a dolguk...
2014. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Tényleg hasznavehetetlenek a vírusírtók! Nekem is ez a tapasztalatom!

Van egy program a számítógépemen ami futtatás közben kiírja a fájlneveket, és akkor ki van írva vagy 5 Trojan-nal kezdődő fájlnév, de a vírusírtó meg soha nem talál semmi vírust!

Egyszer azt írták valahol hogy olyan sok vírus van hogy a vírusírtók sem ismerik mindegyiket. Vagy lehet hogy álcázza magát a vírus és azért nem ismeri fel a vírusírtó.

2014. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Ha létrehozok egy 0 byte méretű fájlt trojan_923785265782.urf néven, akkor az vírus?
2014. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Passz! nem tudom de ne csinálj olyat"


:D De én tudom: NEM!

2014. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!