Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom megakadályozni...

Hogyan tudom megakadályozni hogy feltörjék a facebookomat?

Figyelt kérdés
Valaki feltörte július közepén, nem nézem annyira a facem, ezért most vettem észre, és perverz képeket, meg cikkeket posztolt. Hogy tudom megakadályozni, hogy megint feltörje? Már változtattam jelszót. És hogy jöhetek rá, hogy ki volt?
2014. aug. 16. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

1. értelmes jelszót használj (legalább 9 karakter, kisbetű, nagybetű, szám, speciális írásjel legyen benne)

2. mindenhol különböző jelszót használj

3. ne kattints ra minden szir**rra amit a neten látsz


Ennyi.

2014. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kiemelném az első válaszoló 3. pontját! Az alkalmazások posztolhatnak a nevedben, ha nem figyelsz, hogy mire kattintasz, akkor simán belefuthatsz az általad leírt dolgokba, nem kell hozzá semmilyen feltörés.

G.

2014. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Be van állítva az Eset Social Media, eddig egy vírust már fogott. Amikor belépek a Face-ra, azonnal indítom ezt is. Eddig nagyon bejött.
2014. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a harmadik válaszolónak!


És értelmes jelszót használok, mivel már megváltoztattam úgyis mindegy, ez volt a jelszavam:

Y45hwr23KjlmWw

És nem kattintok rá minden szarra, csak ha jól tudom van egy moderátori jelszó, amit ha valaki feltör (valahol olvastam, hogy feltörték azt a jelszót) az be tud lépni akárki facebookjába.

2014. aug. 21. 14:11
 5/18 anonim ***** válasza:

Inkább megbízható forrásból tájékozódj. Amit írtál a moderátori jelszóról, az kapitális hülyeség.

G.

2014. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2014. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De van egy jelszó állítólag amit ha beírunk valahova, avval akárhová be lehet lépni :O
2014. aug. 22. 12:37
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyedül vagy ennyire tájékozatlan vagy segít valaki?

G.

2014. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
KÖsz, kedves vagy. Tudod nem mindenki kocka, és nem mindenki ért ilyen dolgokhoz kapásból, és nekem is csak mondták.
2014. aug. 27. 14:26
 10/18 anonim ***** válasza:

A feltételezésed a logika teljes hiányát mutatja. Nem kell "kockának" lenni, hogy ezt meglásd.

G.

2014. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!