Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Biztonságos a Softonic-ról...

Biztonságos a Softonic-ról letölteni?

Figyelt kérdés

pl: vírusirtót vagy pc játékot...és ha letöltöm onnan a GTA San Andreast akkor az egész játékot leszedem vagy kell crackelni vagy mi..?

segítsetek nagyon béna vagyok az ilyenekben de ha letudjátok írni akkor megtudom csinálni:))



2014. aug. 30. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
biztonságos de mellé letöltöget sok felesleges dolgot is ha nem figyelsz
2014. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, mert mindenhez "mellékelnek" toolbarokat, kéretlen alkalmazásokat, aztán némelyikben trójai is van.
2014. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer letöltöttem egy játékot a softonic-ról, egy kicsit nem figyeltem, és máris megváltoztatta a böngészőm, dobálta a reklámokat. Legalább vírusirtót hivatalos oldalról töltsél le! :D
2014. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én annyit mondok: sose úgy telepíts, hogy next, next, install. Mindig nézd meg, hogy ne legyen kipipálva az ,,install toolbar" (vagy valami hasonló), és ha van ilyen, nézd meg, hogy mit is fog telepíteni (ilyen van a Geany szövegszerkesztő vagy az Oracle -VM VirtualBox telepítője)
2014. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!