Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Úgy kaptam egy telefont hogy...

Úgy kaptam egy telefont hogy már előre rá volt telepítve egy vírusirtó, csak nem az amelyiket én szeretném használni. Nem alapértelmezett, ki tudnám törölni, de azt hallottam hogy nem ajánlott. Ha letörölném okozna bármilyen hibát is a telefonban?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ha letörlöd a telefonról a vírusírtót akkor nem lesz elvileg semmi baja. (de ez még nem biztos.) milyen vírusírtó van rajta? alapból nincsen a telefonokon vírusírtó
2014. szept. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olvastam hogy a samsung telefonokra alapból rátelepítik a Lookout vírusirtót. Nincs is bajom vele, csak nincs web védelme, ezért cserélném le. Itt a cikk:

[link]

2014. szept. 9. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Én májusban vettem Samsung okostelefonom, nem volt rajta, Eset Mobile Security Free-t telepítettem rá.
2014. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem. Az ESET is jó választás. Nem tudom hogy letöröljem-e ami most van.
2014. szept. 30. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Töröld le
2014. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!