Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Biztonságos ez az oldal?

Biztonságos ez az oldal?

Figyelt kérdés
clipconverter pont cc Egy exe fájlt töltöttem le, az már gyanús volt, ráadásul a mérete is kicsi volt. Elindítottam, de nem történt semmi, aztán kitöröltem. Lehet egy ilyen vírus? Mit tud ez csinálni? Nem kell engedélyt kérni a rendszertől, hogy bármit is csinálhasson? Vagy nem jogosan aggódom?

2014. szept. 1. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

clipconverter pont cc-ről EXE fájlt? Nekem gyanús. Nem azt kell onnan letölteni. Nem egy reklámra kattintottál? Az lehet rosszindulatú. Én AdBlock-ot használok reklámírtásra, javaslom neked is.


YouTube-ról letöltésre én is a clipconverter-t használom, semmi problémám nem volt vele. Letölteni csak a videót/hangfájlt kell, miután ő átkonvertálta a szerveren.

2014. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
yt (és egyéb) vidik letöltésére való az oldal.
2014. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is van adblockerem, sőt, adblocker plus vagy mi a neve XD Nem hiszem, hogy reklámra kattintottam, azt hiszem, vagy automatikusan elindult, miután a letöltésre kattintottam (az ne hiszem hogy álgomb lett volna, nem szokott csalni az ítélöképességem, és az nagyon igazinak nézett ki :P), de most kipróbálom mégegyszer.
2014. szept. 1. 20:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj na megvan szerintem, ez be volt pipálva: Download with accelerator softwares Jogos, nem vettem észre. De ettől függetlenül mi kárt okozhat?
2014. szept. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!