Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Steam biztonság, avagy átverte...

Steam biztonság, avagy átvertek, mert naiv voltam?

Figyelt kérdés
CS:GO ládát nyitottam és nyertem egy kést.Az egyik ismerősöm azt mondta adjam oda neki,egy két meccsre kipróbálni.Oda is adtam.Majd visszaadta.Aztán rá egy hétre elkérte megint 1-2 meccsre.És utána nem adta vissza .Facebookon nem válaszol,hiába "Látta".Steamen sem lassan egy hónapja.Aztán még a baráti listájáról is kiszedett.Reportoltam.Van 1% esély arra,hogy visszakapjam a Gut Knife Edzett késem ?Vagyis hogy a Valve report után visszaszolgáltatja ?Bal*** voltam de most már késő bánat.

2014. szept. 27. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
nem cs-zek de logikusnak tűnik hogy nem kapsz már semmit..
2014. szept. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még annyi esélyed van hogy idővel talán megunja és visszaadja.
2014. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez pénzért eladható nem? Szerintem felejtsd el.
2014. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké kösz.Amúgy 100 eurót ért a piacon.
2014. szept. 27. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
basszus egy ilyet még a saját anyámnak se adtam volna oda..
2014. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy húszezrest nem akarsz kölcsönadni amíg kipróbálom? Kevesebbet ér mint a késed.
2014. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az illető végül facebookon felvette a kapcsolatot velem és közölte hogy eladta a Steam profilját,de az új profilján megvásárolt egy ugyan olyat,és kártérített .De attól még tanultam az esetből.
2014. okt. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!