Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most már nyugodtan internetezh...

Most már nyugodtan internetezhetek addig míg újra nem telepítem a számítógépet? HELP

Figyelt kérdés
Mióta a Google Chrome-t raktam fel a számítógépre azóta nem hozza fel azt a Nod32 azt hogy a kryptik trójai vírus karanténba van helyezve.
2014. szept. 27. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a beteg már nem panaszkodik a fájdalmakról. Akkor biztos meggyógyult. Nézd már át a géped alaposan a víruskergetővel meg egy malwarebytes-szal.
2014. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
100%
miért kell újratelepíteni?egy trójai miatt amit elkapott a Nod?inkább védekezz ahogy az első válaszoló írta.
2014. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már átnéztem nem talált semmit. De hétfőn újra fogom telepíttetni a gépet.
2014. szept. 27. 21:43
 4/4 Lajos54 ***** válasza:
100%

Nem akkor van a baj, ha a vírusvédelem jelezte, hogy megcsípett egy vírust. Tette a dolgát, azért használjuk.

A gond akkor lenne, ha nem vette volna észre, és elkezdett volna dolgozni a vírus.

Az pedig, hogy most már nem jelzi folyamatosan, hogy adott vírust karanténba helyezett, talán éppen attól lehet, hogy már másik böngészőt használsz, és abban nincs benne.

Nézd meg a karantént, hányszol szerepel az a vírus...

2014. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!