Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » S. O. S Jelszóval lezárt...

S. O. S Jelszóval lezárt laptop feloldása?

Figyelt kérdés
Lezartam veletlenul a laptopomat a jelszot nem tudom,msrt nemertelmes szo volt. A windows sem kezd betolteni a bdkapcsolast kovetoen,hanem rogton jelszót ker. Szervizbennem tudtak megcsinalni. Kerem,ha valaki tud valami megoldast probaljon meg segiteni.koszonom

2014. okt. 1. 15:42
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:

Én sem örülnék neki, ha a tőlem ellopott laptopot úgy bírnák működésre, hogy valaki itt segít az új "tulajdonosnak".

Keress olyan szervizt, ahol értenek hozzá!

2014. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A sajatom!!!ujra akartam telepiteni,nyomtam mindent mar a vegen,mertmegakadtam egy ponton,ekkor bejott egy angol szoveg es ekkor sikerult lenyomnom betuket.nem tudtam h ezzel lezarom majd a gepet.ezert irok mobilrol.kerem segitsen valaki.nagy szuksegem lenne h ujra hasznalhassam.en nem ertek hozza ennyire.sot a gtelepiteshez se amint latjatok
2014. okt. 1. 15:52
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű, és mi olyan fontos egy frissen telepített gépen? Nagyon kamu szagú.
2014. okt. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tengor ***** válasza:
Ezen kívül a jelszót legalább kétszer kell megadni. Furcsa, hogy kétszer "véletlenül" beírod a nem értelmes szót...
2014. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igazából az a poén, hogy az én laptom is így van levédve. És én magam sem tudnék az adatokhoz a jelszó nélkül hozzáférni, ezért állítja az ember be.
2014. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom h 2x kell beirni.de ismetlem nem tudtam h mihhez ker jelszot igy ketszer bepotyogtem valami ertelmetlenseget.nem is ugyan azt.de megis lezartam.azert kene a gepem mert fizetem a mobilnetet mar honapok ota.mivel husegidos.gepet meg nem tudom hasznalni.a szervizbe is csak probalgattak kitalalni a jelszot.majd visszaadtak.mentheto a gep. ? Legalabb ennyit segitsen valaki.erdemes mas szervizt felkeresnem?
2014. okt. 1. 16:16
 7/14 Lajos54 ***** válasza:

Az egy nagyon jó szerviz lehetett, ha nem tudták megcsinálni...

Bizonyára BIOS jelszót kér, ha az oprendszer betöltése előtt már kéri. Azért azt egy szervizben ki kellene tudni törölni.

Ha van kellő hozzáértésed, meg tudod magad is csinálni, ha nincs, akkor inkább ne kisérletezz vele, hanem vidd olyan szervizbe, ahol valóban értenek a számítógépekhez. Legfeljebb a tulajdonjogot kell majd igazolnod, mielőtt hozzákezdenének.

2014. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező rendszertitkosítást akar fetörni, értsd: titkosítva van a lemez nagyrésze, és csak az indító dolgok vannak egy nem titkosított részén. Ezt az ő rövid életében nem nyomja fel az fix.
2014. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszi utolso elotti.papirjai tartozekai megvannak.en is csodaltam h nem tudtak a kis szervizbe megcsinalni.de mivel nem ertek hozza gindoltam menthetetlen.de a remeny hal meg utoljara ezert is olvastam utana
2014. okt. 1. 16:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Formazd a merevlemezt 'oszt kesz. Vagy ha ez sem meg (miert ne menne?) vegyel bele uj merevlemezt.
2014. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!