Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ilyet vírus okozhat, ESS...

Ilyet vírus okozhat, ESS egyik gépünkön sem talál semmit?

Figyelt kérdés
Szóval a probléma pár napja kezdődött az én gépemmel, elkezdett olyan tüneteket produkálni hogy ha valamit töltöttem és kb 30 KB/s fölé ment a letöltési sebesség akkor vagy hiányosan és összevissza módon töltötte be a weboldalakat, vagy sehogy és kiírta hogy nem elérhető vagy mi amit kiszokott dobni ha nincs net... aztán ugyan ez előjött tesóm és szüleim gépén is... nem tudom mit tehetnék ellene, valami megoldás?

2014. okt. 4. 12:49
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi az kimaradt, hogy most meg már nem is kell hogy letöltés menjen közben akkor is szenved
2014. okt. 4. 12:51
 2/6 anonim ***** válasza:
A letöltés lassítja a netet és valszeg nincs vmi erős netetek. Mivel a terhelés miatt csökken a sebesség ezért nem töltődnek be rendesen az oldalak, amikor egyáltalán nem jelenik meg az vszeg a válaszidő túllépése miatt van.
2014. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na de eddig nem volt semmi baj... 2 megás nettel már több mint fél éve 3 géppel... akár mit csináltam gond nélkül beadta a weboldalakat hiánytalanul minden gépen aztán tegnap előtt az enyémen kezdődött hogy pici terhelés mellett elkezdett hiányosan összevisszamódon betölteni aztán meg sehogy aztán bekapcsoltam tesóm gépét, és enyémen maxon elkeztem tölteni, ugyan olyan gyorsan betöltött mindent mint ha nem csináltam volna semmit az enyémen aztán tegnap tesómé is elkezdett szenvedni ugyan az mint nálam ma meg szüleim gépe, és akkor is csinálják ha csak egy van bekapcsolva és pl facebookon kívül semmi más nincs megnyitva...
2014. okt. 4. 13:18
 4/6 levis56 ***** válasza:

Érd meg a net sebességed és ha nincs meg a garantált sáv szélesség reklamálj a szolgáltatódnál.

[link]

2014. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megvolt, még tegnap este a hibabejentőnél... valami nemtudom milyen kiesést mondott a csóka aztán később visszahívtak mobilon hogy indítsam újra a modemet és most eddig jól megy...



a sebesség megvolt gond nélkül, bár mielőtt felhívtam a fél mega sem volt meg... ( nem tudom fejből hogy mennyi a garantált ) aztán mikor beszéltem velük közben jó volt a sebesség de az oldalakat csak nem töltötte be... aztán mondták hogy ha visszajönne ugyan ez a hiba akkor hívjam őket vissza meg kaptam valami számsort és mondjam be azt

2014. okt. 5. 08:57
 6/6 levis56 ***** válasza:

Ha megvan a sávszélesség és lassan tölt be akkor vagy vírus,kémprogram csinálja.Nézd meg mennyi a CPU használatod terhelés nélkül.Futtass rendszerkarbantartót,töredezettség mentesítőt.

[link]

2014. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!