Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a facebookom....

Feltörték a facebookom. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Tegnap este feltörték a facebookomat. Megváltoztatták az e-mail címemet és nem tudtam belépni. Ma pedig ismét csináltam egy fiókat, amit most estére szintén letiltott. A skypomat is feltörte, valamint az ask.fm profilomat is. Írt a saját nevemben egy kérdést ezzel a címmel: "Ki vagyok?" Tanácstalan vagyok, és félek. Valakinek van valami tanácsa, esetleg tudnátok segíteni, mégis mit tegyek?! Kérlek ne vegyétek viccnek.

2014. okt. 13. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki belső ember lehet, gondolom mindenhol ugyan az a jelszavad, javaslom változtasd meg itt is. Meg egy Anti-Malware futtatás.
2014. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Én arra gondolok, ugyan az a belépési email címed minden oldalon, és ha már tudják ehhez a jelszót akkor mindenütt meg lehet változtatni. ( facebook, skype)

Ha elfelejtett jelszóra mész, az adott oldalon, akkor kéri a regisztrált email címed és oda küldi az újat.

2014. okt. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Facebook esetén tudod jelenteni ezt:

[link]


Skype esetén itt írnak a teendőkről:

[link]


itt jelentheted a problémádat:

[link]


ask.fm esetén vedd fel a kapcsolatot az üzemeltetőkkel:

[link]

2014. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég, aha a pl. google jelszavadat ismeri, te meg megjegyezteted a jelszavakat bizonyos oldalakon.

Belép a google-ba és minden elmentett jelszavadat látja a beállításokban.

Ha meg mindenhol (vagy sok helyen) ugyanazt a jelszót használod, akkor már ismeri is.

2014. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Elég, ha pl. a google jelszavadat ismeri...
2014. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Először is,köszönöm mindenki válaszát.

Az e-mailem nem ugyanaz,mindenhol más,a skypet pl egy másik városban élő barát csinálta nekem és ez így nagyon para,szóval annak az e-mail címét (mivel hozzám semmi köze) nem igen tudná kideríteni.

Tulajdonképpen egy kis tinédzser vagyok,és nagyon nagyon félek..:((((((((((((((

2014. okt. 13. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:
A google nem a skype e-mail címet tárolja, hanem a felhasználónevedet meg a jelszavadat. Mindegy ki csinálta az e-mailt.
2014. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jajj,így már értem,köszönöm!:)

A második válaszolónak egyébként még az,hogy ugye az e-mailem is megváltoztatta,amivel betudnék lépni:C

Annyira nem tudom mit kéne tennem..:C

2014. okt. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!