Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Furcsán viselkedik egy torrent...

Furcsán viselkedik egy torrentem. Nem írható ki a zene, nem lehet megnyitni a képeket szerkesztésre. Miért?

Figyelt kérdés
Amúgy komolyzene .log fájllal EAC ripp. Nagy nehezen sikerült wav-ba konvertálni és ashapoo-val kiírni, de Néró pl állandóan lefagy. Néróval minden ok. Képek csak win nézegetővel megnyithatók.
2014. okt. 19. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Force re-check a torrent kliensben mit mutat?

G.

2014. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Már nincs seed-ben, torrent fájlt nem töltöttem le. régebbi dolog, csak a meghallgatandók közt volt, akkor szembesültem ezzel a furcsa dologgal.

Lehet ez valami kártevő mit gondolsz? TBP-ről sikerült megszerezni. ASTRÉE Label kiadás, amikre vadászom, mert majdnem olyan hangzású az általuk kiadott zene, mintha bakelit lemezt hallgatnék. Sajnos nincs már meg a jó NAD lejátszóm...

2014. okt. 19. 20:30
 3/7 A kérdező kommentje:

Megtaláltam és a "kényszerített újraellenőrzés" nem indítható. Szürke.

Amúgy ez a torrent az>>> [link]

2014. okt. 19. 20:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, seedbe is állt ellenőrzés után.
2014. okt. 19. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Első körben inkább az lenne a tippem, hogy nem volt a cucc teljesen letöltve (Velem is megesett már, hogy az elindított filmből hiányoztak rövidebb szakaszok. Utólag jöttem rá, hogy nem volt csak kb. 90%-a letöltve) vagy hiba került a letöltött állományba.

Jó lenne újra letölteni.

G.

2014. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, közben látom, hogy működik a dolog, így viszont csak passzolni tudok, nem találkoztam még ilyen hibával.

G.

2014. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. okt. 19. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!