Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lassú a gépem és fagy, hogyan...

Lassú a gépem és fagy, hogyan tudnék változtatni ezen? (Szükségtelen alkalmazások törlése. )

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, hogyan tarthatnám karban a gépet. Rég nem csináltam vele semmit, most rendbeszeretném hozni kicsit.

Amit idáig tettem: Lemezkarbantartó, töredezettségmentesítés, vírusírtót futtattam, teljes átvizsgálást.

Ami még kéne a szükségtelen programok törlése, amit ugye a programok telepítése... lehet megtalálni, de a baj, hogy nem tudom eldönteni melyik szükségtelen, és nem szeretnék valami alapszükségletű progit törölni. Tud valaki olyan programot ami kimutatja azokat amik feleslegesek?

És még mit kéne tegyek a géppel hogy gyorsabb legyen és ne fagyjon?

Nagyon szépen köszönöm


2014. okt. 21. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos akkor kérlek küld el a programokat,amik fenn vannak.

Gyorsítani lehet még azzal,hogy a feleslegesen automatikusan induló progikat inaktiváljuk. (Ehhez is kell majd egy lista mik indulnak automatikusan ). Általában ami fontos ,hogy induljon a win indításával együtt, az a vírusírtó, vga driver, hangkártya driver és mostanság az intelnek(legalábbis nekem) a biztonsági programjai.

Ezeket itt tudod megnézni, és elküldeni mi a szitu:

Start menü- futattás - msconfig - automatikus indítás fül.


Egyébként fagyások még ennek tudhatók be :

kevés ram (vagy régi gép,amit sajnos nem lehet túlságosan felturbózni)

régi driver


Írd meg akkor a listát ( vagy csinálj print screent), aztán majd mondom hogyan tovább . ( Ha esetleg nem értessz annyira hozzá)

2014. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
HA költeni is mersz rá akkor vegyél új tápot bele vagy rakasd újra a windowsot !
2014. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!