Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan állítsam vissza a...

Hogyan állítsam vissza a Google-t kezdőlapnak?

Figyelt kérdés

Google Chrome-m van az a baj letöltöttem valamit és megváltozott a kezdőlapom és a keresésénél is másak jönnek ki sokszor nem is magyar.Eddig a kezdőlapom a Google volt nem volt baj most pedig webssearches van a kezdőlapon, ha pedig új ablakot nyitok meg akkor pedig Fast Startot ír azóta tiszta lassú az egész net és reklámok jönnek befele nem lehet ezt valahogy eltüntetni vagy visszaállítani a Google-t?


Régen Ask.com-al volt ugyanez a bajom nem akart eltűnni de valahogy megcsináltam de azt sem tudom, hogy már hogyan.



2014. okt. 21. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A chrome-ban a beállításokban meg tudod változtatni a kezdőlapot, és a keresőszolgáltatót is, de ha nagyon agresszív a program, akkor vissza állítja magát, amíg nem törlöd a gépről.

Vezérlőpult -> Programok telepítése/törlése, keresd meg a cuccot, és uninstall. Megeshet, hogy nem engedi magát uninstallálni sem, ekkor egy vírusirtóval, ami képes az ilyeneket is felismerni, le kell irtani.

Nagyon ritka esetben elősordul, hogy a vírusirtó sem boldogul vele, ekkor nincs más, újra kell telepíteni a windows-t.

Egyszerűbb, ha az ember odafigyel, mit tölt le.

2014. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamit letöltöttél, azzal együtt jött le ez a toolbar. A reklámok ellen töltsd le a Chrome webáruházából az Adblock Plus-t, külső szűrőnek hufilter, orosz, német, román kell. Chrome a böngészőm és soha nem látom a reklámokat!
2014. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!