Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Hotmail be szeretnek be...

A Hotmail be szeretnek be jutni, de nem emlékszem a jelszavamra. Ha jelszó emlékeztetőt kérek akkor azt Írja nem jo a címem. De ha regisztrálni szeretnek vele akkor azt Írja ilyen már létezik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 18:43
 1/4 Gábor_79 ***** válasza:
Ha három hónapig nem léptél be, akkor automatikusan töröltek a rendszerből, amikor is pont ez történik. Más nem kaphatja meg, mert létező cím volt és oda mennének a levelek.
2014. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És sehogy nem lehet vissza kérni?Mert ez lenne a másodlagos email címem és nem tudok a facebook-hoz hozzájutni.
2014. okt. 23. 19:58
 3/4 Gábor_79 ***** válasza:

Erről aktuális oldal szabályzata ír. Nem tudom. Az is lehet, hogy csak felfüggesztették.

Facebookra személy szerint a telefonszámommal is be tudok lépni; szám + jelszó.

2014. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nekem az nincs be állítva és ugye uj jelszót szeretnek de nem tudom meg nyitni a Hotmail-t igy nem férek hozzá egyik hez se.Mert szerintem valaki használja a fészt de gondolom ő se bírt be jutni a hotmail-be
2014. okt. 23. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!