Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Virusírtó irtó kéne régi...

Virusírtó irtó kéne régi gépre lehetőleg ingyenes és magyar?

Figyelt kérdés

Pentium iv 1,50 ghz

512 ram

70 gb hdd


2014. okt. 25. 11:40
 1/7 A kérdező kommentje:
nem virusírtó irtó hanem virusírtó:)
2014. okt. 25. 11:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs sok lehetőség én az Avast-ot ajánlom mert regisztráció után az alapszintű védelem ingyenes
2014. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezen a Win7 se fog futni, XP-hez meg már nincsenek frissítések, vírusirtóval nem mész sokra, ha kihasználnak valamilyen biztonsági rést. Ha csak netezgetésre kell, akkor szerintem érdemes lenne Linuxot telepíteni rá (pl. Xubuntut vagy Lubuntut).
2014. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az vagyok, aki az avastot nem ajánlja, mert nem először találkoztam már azzal (itt gyakorin is), hogy az avast internetkimaradást okozott, meg egyes esetekben laptopon a teljes klaviatúra működésképtelen lett. Bár ez utóbbi ritkábban fordult elő.


Szóval vagy AVG, vagy Microsoft Security Essential.

2014. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3: aki xp fan, azt úgy se tudod lebeszélni róla :D

Egyébként tényleg, ha csak netezésre kell, akkor arra egy linux is bőven megteszi.

2014. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ésszerű megoldás: Linux Lubuntu, vagy végső esetben Xp-re Panda Cloud.
2014. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kicsi vga miatt nem lehet linux,de panda cloud antivirus az tökéletes!
2014. okt. 26. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!