Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Beállítható valahogy facebooko...

Péter86vw kérdése:

Beállítható valahogy facebookon hogy gyermekem profilját ellenőrizzem?

Figyelt kérdés

Kiskorú gyermekem facebookját szeretném kontrollálni, milyen képeket tölthet fel, kikkel beszélget, zaklatják e üzenetekkel.

Keresgéltem neten, de mindenhol csak annyi van hogy tanítsam meg használni a biztonsági beállításokat, de úgy érzem ez kevés, nem akarom teljes felügyelet alá vonni, de nem akarom hogy a barátbőit utánozva olyan képeket oszthasson meg amit nem kéne...



#Facebook #gyermekfelügyelet #család biztonság
2014. okt. 31. 23:48
 1/7 anonim válasza:
100%
druszám ennyire ne idegeskedj ezen! tudom félted persze, de ha zaklatják, akkor csak van annyi esze, hogy szóljon..én nem néznék bele a személyes üzeneteibe..még ha a szülője vagyok se.de mindenki más:)
2014. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs erre lehetőség.

De halkan megjegyzem, hogy a regisztrálás alsó korhatára 13 év, ha ennél fiatalabb, akkor NE használja, ha idősebb, akkor pedig valóban a megfelelő használatra való tanítás a jó módszer.

2014. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez a megoldás, 12 fölött felesleges ellenőrizni van olyan értelmes, hogy megérti a helyzetet. Vagy ha nem így járt, nem lehet örökké ellenőrizni.
2014. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A prolémám a barátnői utánzásával van... Illetve azzal hogy bele sem gondolnak hogy a selfik amiket csinálnak és feltöltenek csemege a pedofiloknak... Be lett álítva hogy csak az ismerősei láthassák a képeket, de sajnos abba sem gondolnak bele hogy léteznek fake profilok, és (szinte) mindenkit visszaigazolnak... Pont abban a korban van mikor a felnőttek bármit mondanak az "hülyeség" vagy "baromság", ráadásul azzal társul hogy ebben a korban jön rá hogy ő szép kislány, de még nincs tisztában azzal hogy a srácok hogyan néznek rá. A mi esetünkben az is hozzá jön hogy idősebbnek néz ki mint amennyi. Nem szeretném hogy a barátnői "ri ban cos" stílusát kövesse...
2014. nov. 1. 01:10
 5/7 Argloss ***** válasza:

Megoldható, hogy megszerezd a jelszavát, de ha ilyen szinten semmibe vennéd azt, hogy szüksége van magánéletre is azzal örökre tönkretennéd a köztetek lévő kapcsolatot. Azt a köteléket amivel hatással lehetnél rá még ebben a korban is.

Ha eddig jól nevelted, akkor nem fog olyat csinálni amivel örökre tönkretenné az életét. Ha túl erős a burok, akkor később sokkal rosszabb lesz. Engedd hibázni és inkább beszélgess vele, mintsem elvedd tőle a lehetőséget, hogy önálló felnőtt válhasson belőle.

2014. nov. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha tudja, hogy bízhat a szüleiben, akkor szól a zaklatókkal kapcsolatban, ha vannak.

Engem pl. kicsiként is kb. egyszer keresett meg valami ilyesmi ember, lekoptattam a fenébe.

A selfiekkel kapcsolatban meg önmagát kell megtanulnia tisztelni.

Ha látja, hogy bíznak benne annyira, hogy facebook-ozhasson, de ettől függetlenül meg anya és apa nem hülye, akkor nem lesz semmi.

A legtökéletesebb megoldás, ha te is csinálsz egy profilt, bejelölöd.

Nem kell ott kommentálni, ha gáz egy kép.

átslattyogsz a szobájába, kislányom/fiam, nagyon nem méltó hozzád az a kép, nem értek vele egyet. aztán pá.

nekem ez 13-4 évesen elég volt.

2014. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szaki2 válasza:

Ez kb arra jó amit akarsz.

[link]

2014. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!