Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom megcsinálni,...

Hogyan tudom megcsinálni, hogy ne lehessen kitörölni a mappám? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az iskolában info órán többen használunk egy gépet, mármint nem egyszerre, hanem minden osztály, és ugye vannak ilyen kis p*csök, akik kitörlik mindig a mappámat, azt nem tudom kideríteni, hogy ki volt. Letöltöttem egy programot, ami lekódolja a mappámat, de amikor megpróbáltam kitörölni (a sajátomat, hogy kipróbáljam, hogy ki lehet -e), akkor kitörlődött. Ezekszerint azok a programok csak lekódolják, de nem biztosítják azt, ho ne töröljék ki. Válaszotokat előre is köszönöm :)

2014. nov. 3. 12:16
 1/2 Tengor ***** válasza:

Azért mert nem tudod elolvasni a titkos írást még meggyújthatod.

Iskolai gépen nem fogod tudni ezt megoldani - remélhetőleg. Vegyél egy 2-3 ezer Ft-os pendrive-ot és mentsd arra a cuccaidat.

Egyébként nem lehet, hogy a rendszer automatikusan hetente újra húzza magát és azért tűnnek el a fájlok?

2014. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem törli ki senki, minden héten, vagy a megadott időpontban egy elmentett image fileból visszaállítják a rendszert, hogy tiszta és használható maradjon a rendszer, így törlődik minden felesleges a gépekről
2014. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!