Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítség! Letöltöttem egy xls...

Segítség! Letöltöttem egy xls viewert és vele együtt egy csomó reklám illetve adathalász progit beszoptam, tudtok ellene ajánlani valamit, rendszer újra telepítés nélkül?

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 03:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

és itt a hivatalos excel megjelenítő:

[link]

2014. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az első nem szabadított meg tőle
2014. nov. 12. 02:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi ha értelmetlenséget írtam és nem érted.

Csökkentett módba kéne a Malwarebytes futtatni vagy csökkentett mód hálózattal és futtatod ezt: [link]

Nem kötelező, de ha akarod érdemes előtte a te általad gyanúsnak állított folyamatokat leállítani Tipp: Mielőtt elkezdenéd ezeket a dolgokat futtasd a cmd.exe fájlt, ha valami eltűnik vagy a rendszer furán működik benyomod azt a fájl nevét amit leállítottál pl.: explorer.exe és újra elindul. Ezeket le ne állítsd: explorer.exe wuauclt.exe winlogon.exe lsass.exe lsm.exe wininit.exe svchost.exe wuauclt.exe (A legtöbb vírus angol leírást kap) Ha valami a rendszer súlyos hiba leáll x idő múlva a commander-be (cmd) beírod azt hogy shutdown /a és nem fog leállni

Ha nem tudod hogyan kell a rendszer csökkentett módban elindítani itt a segítség: [link] (Írj ha valamit nem értesz)

2014. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!