Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Triviális kérdés lehet, de ha...

Triviális kérdés lehet, de ha 800 giga adatot áthelyezek egy A winchesterrőlB vinyóra. Majd formázom A vinyót. Majd B-ről A-ra visszahelyezem ugyan azt a 800 giga adatot, akkor hibátlanul bitre pontosan minden adat az eredeti marad?

Figyelt kérdés
win7 sajátgéppel tervezem végezni ezeket a műveleteket.

2014. nov. 17. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
nem.
2014. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogyhogy nem?
2014. nov. 17. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:

ja, úgy értettem, hogy pontosan ugyanott lesz az adat fizikailag a winyón :D boccs.

am jah, elvileg, ha semmi probléma nem adódik olvasás/írás közben akkor meg kell egyeznie.

2014. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben köszi, elég jó gépem van jó vinyókkal, remélem faszán fog menni minden, adtam zöldet
2014. nov. 17. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Maga az adat nem változik (jó esetben nagyon hibatűrő és javító a rendszer), de a merevlemezen a fizikai reprezentációja nem lesz ugyanaz. Emiatt néhány megabájtban el is térhet a mérete.
2014. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Példaként ha lenne ezer db flac zeném, megesehet hogy valamelyik változik?
2014. nov. 18. 21:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha földrengés miatt megsérül a lemez kb 50 helyen, vagy elszakad a kábel, esetleg belecsap a villám. Normál körülmények között nem.
2014. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kk köszi szépen a válaszokat :D adtam zöldeket
2014. nov. 19. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!