Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy távolítható el?

Hogy távolítható el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha jól tudom, malware vírust szedtem be valahogy (böngészés közben reklámablakokat dobál fel a böngésző..), azt szeretném kérdezni, ezeket hogy tudom eltávolítani? Malwarebytes Anti Malware programot használtam, de lefuttatás után is ott maradtak. Köszi előre is a segítséget!
2014. nov. 22. 17:44
 1/1 Reiber Péter ***** válasza:

Megpróbálhatod letiltani az összes bővítményt, esetleg a vezérlőpultban leszedni a fura nevű készítő vagy közzétevő nélküli programokat.


Feltenni egy víruskergetőt, hátha igy a fertőzött rendszerre ráhúzva is kitakarít, én az avastot ajánlom.


Ha semmi eredményt nem hoz az avast, kérj egy korai rendszervizsgálatot.

Akkor egy csomó ideig futni fog gépindulsá előtt, akrá órákig....és nem tudod a gépet használni addig, de van valamivel több esély, hogy leszedni.


Ha ez sem, és semmi sem...


Van spéci víruskergető fórumtopic, próbálkozhatsz ilyen helyeken, pl:


[link]

2014. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!