Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy ebay-n vásároltam paypalon fizettem és már ki is van fizetve közben a paypallon nem volt annyi PÉNZ?

Figyelt kérdés

a paypal-on volt 200 ft körül

a termék 692 csakúgy rányomtam a fizetésre de kiírta,hogy rendben és hogy az áru mikorra érkezik.

Eddig ráutaltam a paypalra ha kellett valami és úgy fizettem. MOst akkor hogy is van ez? Meliyk a biztonságosabb?


2014. nov. 26. 20:05
 1/3 A kérdező kommentje:

szerintetek egyből levont a a kártyámól a pénzt?

így drágább nem? mintha ráutalnám és úgy fizetném-e

ezt a részét nem nagyon értem.

2014. nov. 26. 20:07
 2/3 waland ***** válasza:

Igazából szerintem drágább ráutalni, mert rámegy az utalás költsége. Ha a paypal von le, akkor az kártyás vásárlásnak számít, és díjmentes. Persze javítson ki valaki, ha tévednék.

Én mindig vonatom a kártyáról, de nem szoktam túl drága dolgokat venni, így nekem nem számít pár Ft eltérés.

2014. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugye milyen jol jott volna most ha elobb elolvasod a paypal hasznalati utmutatojat? Hihetetlen, de rengeteg oldalon leirjak, sot magyarul is, kepekkel abrazolva!


Ha eBayen (vagy mashol) vasarolsz es Paypallal fizetsz, az szamodra, mint vasarlo, ingyenes! (a dijakat az elado fizeti).

A Paypal eloszor mindig a Paypal egyenlegbol probalja fedezni a vasarlast, de ha az egyenleg nulla (vagy nem eleg), akkor benyul a bankszamladra es leveszi a penzt onnan. Ennyi.


Melyik a biztonsagosabb? Nem ertem, mi kozul kell valasztani? A Paypal a vilagon szinte a legbiztonsagosabb online fizetesi mod! Felesleges utalgatni a Paypal egyenlegre penzt, eleg hozzarendelni egy bankszamlat.

2014. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!