Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltortek a facebookom. Hogy...

Feltortek a facebookom. Hogy csinalta?

Figyelt kérdés

Roviden , a parom feltorte a facebookom ,arra lennek csak kivancsi ,hogy tudta . Mivel csak az en szamitogepmrol jelentkeztem be mindig , minden egyes alkalom utan kijelnetkeztem , es nem hasznaltam jelszoemlkezetetot .

Azt mondta a parom ,h neki csak az email cim kellet , amirol bejelentkeztem , es amit megneztett a gepen amikor nem voltam itthon . es hogy utanna konnyen be tudott lepni . nem egy egyszeru jelszot adtam, hanem kb egy mondatott roviden , szoval nem datum ,es nem nevrol volt szo nem is ugyan az volt mint a emailom ,

hogy csinalhata ? a parom nem valami nagy hacker vagy micsoda ,szoval kivancsi vagyok .


2014. nov. 28. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nilsoft
2014. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pl. keyloggert rakott a gépedre, ami naplózta a billentyűleütéseidet, így a jelszó gépelést is.
2014. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 T/Z ***** válasza:
100%

Gondolom fent vana gépen egy billetnyűzetfigyelő. (megjegyzi amiket leütöttél billentyűket)

Semeddig se tart visszakeresni vele egy nick + jelszó kombót.


Jófej párod van. Szép kapcsolat lehet a tiétek. :))

2014. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
van ennek egyszerűbb titka is
2014. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Figyelünk, ARYS, mondd csak.
2014. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
WebBrowserPassView.exe
2014. nov. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tehát ARYS arra gondolsz, hogy először bekapcsolt a böngészőjében a jelszó elmentést, aztán következő alkalommal kibányászta? Igen, ez is lehetséges.
2014. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
vagy látta már 1000x és csak most élt vissza vele..
2014. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 T/Z ***** válasza:

Arys, azt mondta a kérdező, h nem szokta elmenteni a jelszavat a böngészőben.

Ehhez amúgy se szükséges külső program, a böngészőkben is meg lehet nézni.

Operában régen nem lehetett, (igaz, ahhoz ia volt külső alkalmazás), de mióta eladták magukat, már ott se titok az átlagembernek sem.

Ilyen egyébkén én nem szoktam reklámozni, nem kell minden Vérpistikének ismernie ezeket.



"először bekapcsolt a böngészőjében a jelszó elmentést, aztán következő alkalommal kibányászta"

Ez meg azért nem stimmel, mert aki belép, annál ugrik fel a lehetőség, h akarja-e elmenteni a jelszavat, szóval más ezt nem tudja helyette megtenni.



"vagy látta már 1000x és csak most élt vissza vele"

Igen, ez is lehetséges.

2014. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kért egy jelszó emlékeztetőt az e-mail-jére amihez viszont hozzáfért, mármint tudta az e-mail-hez a belépési jelszót
2014. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!