Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Létezik, hogy valaki regisztrá...

Létezik, hogy valaki regisztrált engem egy honlapra akkor, amikor ez az E-mail címem még nem is létezett? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Feltűnt egy ideje, hogy E-maileket kapok egy honlapról, amit egyszer megnéztem ugyan, de nem emlékeztem, hogy regisztráltam volna rá. Ma új jelszót igényelve bejelentkeztem, és megláttam az "adatlapomon", hogy 11 éve vagyok regisztrálva, amikor még nem is volt E-mail címem, sőt internetem se, és az utolsó bejelentkezésnél pedig a mai időpont volt, amikor beléptem az új jelszóval. A felhasználónevemnek az E-mail címem @ előtti része volt megadva. Ez hogy lehetséges, és főleg miért?

2014. dec. 3. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen email címed van?
2014. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt miért kérded? Mire gondolsz, mi lehet a magyarázat?
2014. dec. 3. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem azt kérdeztem hogy mi az e-mail címed, hanem hogy milyen e-mail címed van. Ezt kb 10 karakterből el tudtad volna intézni. Én viszont már elvesztettem az érdeklődésemet a kérdés iránt. Majd valaki más jön és segít.


Minden jót.

2014. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tengor ***** válasza:
Ha nem kell a regisztrációhoz megerősítés, akkor lehetséges, úgy regisztrálni, hogy nem te vagy az e-mailcím tulajdonosa.
2014. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!