Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Norton Internet Security...

A Norton Internet Security jónak számít vagy inkább egy Eset, AVG?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek az ismert nevek mind jók.
2014. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak azért érdeklődöm, mert nem nagyon hallottam még senkit Nortont használni, illetve nem is nagyon reklámozzák sehol.
2014. dec. 5. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:

az AVG-nek a régebbi változatai rosszak (úgy hallottam), de ez a 15-ös ezt nagyon dicsérik.

Még ajánlom az Avastot, vagy a Pandát :)

2014. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem a cégnél fizetett Norton van. Nagy erőforrás igénye van, rendesen megfogja a gépet. Az AVG szintén sok mindennel fut együtt ami megint sok CPU időt foglal.


A legjobban bevált az Eset, avagy a NOD. Ennek próbaverzióját használom, havi kódokat keresek hozzá és nagyon bevált. Naponta frissít és a rossz oldalakat helyből letiltja, mint a Twoo-t is ha olyan tartalma van.

2014. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Otthoni gépre a legjobb az Eset Smart Security8. Ez a 30 napos próbaváltozat, töltsd le, kapsz hozzá TRIAL kódot, aztán vagy megveszed egy évre a licenszét vagy havi újságkóddal használhatod. Vannak kedvezmények is.

Nem fogja a gépet, nem lassítja, 1-2 GB memóriával sem.

[link]

2014. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem eset smart security van és nem lasitja gépet.
2014. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! A laptopomon avast van 3 éve. Azaz értsd úgy hogy fiatalos felhasználás mellett, 3 éve mégsincs semmi gondom. Töltögetek világba, de ha valami gond van mindig megfogja a program a szennyeket. Még csak újra se raktam 3 éve a win7 et. Nem lassítja a gépet az avast. Nagyon jó!
2014. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is a NORTON-t ajánlanám, de valóban nagyobb erőforrást kíván, de NOD32 is nagyon jó és kevesebb erőforrást igényel.
2014. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!