Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Írtam egy játékszerűséget...

Írtam egy játékszerűséget Visual Basicban, és az Avast azthiszi, hogy vírus, ezért nem tudom elmenteni/futtatni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Egy ilyen Cookie Clicker féle játékot írtam meg, és eddig minden tök jól működött, de most, mikor beleraktam volna egy új dolgot, ami kb. 10%-ban tér el az eddig berakott solgoktól, az Avast valamiért karanténba helyezi át folyamatosan a játék mappájából egykét kiválasztott dolgot, és ezét nem tudom elindítani a programot. Mivel lehetne ezt megoldani?

2014. dec. 11. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd ki azt, amit beleraktál.
2014. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy miért csinálja ezt. Beleírok 6 dolgot, és a 7-nél azt mondja, hogy nem? Ennek nem így kéne működnie!
2014. dec. 11. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:

A programozás már csak ilyen... :)

De ha elárulnád mi az a dolog, aminél ez előjött könnyebb lenne segíteni.

2014. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem egy gombbal és két label-lel van összefüggésben, ugyanis ezeket használtam csak, meg persze egy timer-t, aminek köszönhetőn x időtartamonként kapod a sütiket, amely szám attól növekszik, ha többet veszel ebből a bizonyos dologból. Egyébként obj\x86\Debug\xy.exe-t törti ki folyamatosan. Meg sokadik próbálkozásra már mást is, de arra már nem emlékszem. inkább leállítottam az Avastot, hogy egyáltalán el tudjam menteni. De ha nem muszáj nem akarom kibe kapcsolgatni...
2014. dec. 11. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Az avastban add a kivételek listájához.
2014. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem teljesen vágom az ilyen vírusírtós dolgokat... Mikor felugrott az ablak, megpróbáltam a kivételek közé rakni, de nem sikerült. Annyit tudok biztosra, hogy karanténba helyezi át.
2014. dec. 11. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:
A karanténban gondoltam-jobb klikk
2014. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvileg kitöröltem a karanténból és már nem szól semmit. Köszönöm a segítséget. :) Gondolom ha megint jelentkezik ez a probléma, akkor megint csak onnét kitörölgetni a karanténból és kész.
2014. dec. 11. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!