Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A facebook fiókomba nem tudok...

A facebook fiókomba nem tudok belépni? Valaki feltörte talán? Valami ötlet? (röviden lejjebb)

Figyelt kérdés

azt írja ki, hogy "A fiókod biztonságok okokból ideiglenesen zárolva van."


akárhová kattintok, az ismerőseimről kérdez, hogy képekről azonosítsam őket


de még ha ezeket meg is tettem, akkor is úgy engedne tovább ha személyazonosító okmányt töltök fel hogy igazoljam magamat


de ezt nem fogok!! főleg, mert ki a fene nézné meg ezt


és ha feltörték a fiokomat??? akkor a hekker kéri a személyes dolgaimat??


van még valaki akiknél ugyan ez a probléma??


vagy egyéb ötlet, hogy mit tehetek?



nemrég az egyik volt ismerősőm a facebookon megfenyegetett, hogy bosszúzni fog, miután én szakítottam vele, ő informatikus, talán ő törte fel a fiokomat???


mit tudok tenni??



2015. jan. 1. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

facebook nem kéri az okmányaid feltöltését.. ebben úgy 90%ig biztos vagyok. mobilról se tudsz felmenni?

Am senki nem tudja feltörni a fiókod, max megszerezheti a bejelentkezési adataidat.

2015. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem is pont ugyanez volt kb. egy éve

minden nap megpróbáltam felmenni, mindenre rákattintottam, utánajártam, kérdezgettem, de nem jutottam semmire

és amikor már feladtam és újat akartam csinálni, akkor belépett és nem kért semmit :D

Ez olyan 15-20 napig tartott

Nem hiszem hogy ez feltörés lehetett, de még most se tudom hogy akkor mi volt

2015. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szokott kérni igazolványt a face, főleg, ha az életkorral vannak gondok.

De probléma lehet, ha idegen képet teszel fel profilképnek és az jogvédett, vagy valaki jelenti, hogy az az övé.

Ismert nevek esetén is elkérhetik.

És még ki tudja hányféle módon próbálják meg kiszűrni a kamu profilokat, valamelyiken fennakadtál.

[link]

2015. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

most be lépni tudok, azaz ott van felül a kijelentkezés gomb,

de semmi egyéb nem jön be csak az h azonosítsam az ismerőseimet képekről,

és igazolványt kér, és addig nem is enged tovább.


el lehet ezt kerülni vhogyan?

(nem merek feltölteni személyes igazolványokat a netre/fb-ra)


valakivel volt ilyen? mit tettetek?


vmi ötlet?? kellene a fb-om :)

2015. jan. 5. 01:48
 5/5 anonim válasza:
Volt már velem is ilyen. Ugyanezt írták nekem is de megtudtam oldani, hogy más keresõbõl léptem be. Mindig Google Chrome-ban léptem be és ott írta ki ezt nekem. Elõször én se tudtam mit tegyek aztán az lett, hogy megpróbáltam belépni másik keresõbõl. Én pl. az Internet Explorer-ben próbáltam és ott szó nélkül beengedett, ahogy telefonon is. Aztán néhány hét után Chrome-ban ugyanúgy betudtam lépni.:D
2015. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!