Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem lehet bekapcsolni a...

Nem lehet bekapcsolni a windows defendert és a windows biztonsági központot. Hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés

Windows 7 professional-t használok. Nem tudom bekapcsolni sem a defendert sem a műveletközpontot/biztonsági központot. Mikor megpróbálom, azonnal kikapcsol.

Kép: [link]


Bekapcsolás után (különbség: ugráló kis ablak): [link]


A már fent levő kérdések közül megnéztem már párat de úgy vettem észre az én esetem nagyban eltér. Próbáltam vírusirtókat letölteni de amint beírtam a vírus szót a google-ba és lenyomtam az entert, bezáródott a böngésző. Megpróbáltam másik böngészővel is de ugyanez történt. Ha pedig nem kerestem hanem véletlen rábukkantam valami vírusirtóra akkor szintén bezáródott.

Szép kis vírus lehet ez.

Van megoldás az újratelepítésen kívül ? Tanácsok ?

Előre is köszönöm !



2015. jan. 19. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha valódi a Windows a gépeden és aktiválva van, akkor ez bizony egy kőkemény vírus, esetleg botnet hálózat tagja a géped a tudtod nélkül. Minden trójai első dolga letiltani a vírusirtót vagy akár a netes online scannereket.

Pentdrive-ra letölthető vírusirtóval is lehet próbálkozni, de a legjobb lenne, ha lementenéd a saját dolgaidat és újratelepítenéd az operációs rendszert.

2015. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Többek között ezért is van a gépemen (néhány ezer forintért egy évre) fizetős biztonsági rendszer. Van persze Defender is és Windows tűzfal, ez utóbbi ki van kapcsolva. Mi fut helyette? EZ: [link]

Tűzfalas, megbízható védelem.

2015. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már azt sem engedte hogy megnèzzem a választ :D biztos a linked miatt. Most telefonròl ìrok. Szerencsère nincs sok adat, csak nèhány kèp amit menteni kell. Köszi !
2015. jan. 20. 23:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt a letöltèsek mappában rátaláltam a kaspersky règi vìrusìrtòmra, elakartam indìtani de 2 másodperc mùlva rögtön bezárta.
2015. jan. 20. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Különösen ronda vírust fogtál ki, lehet, hogy nem is egyet. Azzal a régi Kasperskyvel úgysem sikerült volna, ha egy vírusirtó nem tudja magát naponta frissiteni, akkor semmit sem ér. Egyébként az is fizetős, mint az Eset, de megéri megvenni, vannak kedvezmények is.
2015. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!