Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem véd meg az antivírus?

Miért nem véd meg az antivírus?

Figyelt kérdés

Így nézz ki a gép 1 nap után.. [link]


Pedig Antivírus telepítve, Eset, később Kaspersky-t próbáltam de ez sem kapott el mindent... Miért?


2015. jan. 22. 02:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tracking cookiekat nézed, akkor azt nem a vírusírtó kapja el, hanem egy böngészőkiegészítő (pl. Ghostery). De fölösleges, ezek csak adatokat gyűjtenek.


Ezt a SuperAntiSpyware-t nem ismerem, de van egy rossz előítéletem vele szemben. ESS-t és néha Malwarebytest használok, probléma még nem volt.

2015. jan. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
SuperAntiSpyware az ilyen zengzetes, ismeretlen programok sokszor maguk a vírus, bár ezt én sem ismerem. Itt megnézheted a telepítőjét [link]
2015. jan. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Hadd találjam ki... miután megtalálta a sok "vírust" a végén fölajánlja, hogy el is távolítja őket, ha megveszed a teljes verziót. Igaz?


(Ezt most tök látatlanban gondolom, nem néztem utána a programnak.)


Ha közel járok az igazsághoz akkor van számodra egy elég szomorú hírem. Te magad telepítetted az egyetlen kártevőt! Semmi veszélyes nincs a gépeden ezen a programon kívül. (Egyébként jó esetben ez sem veszélyes csak átverés, hogy kifizesd a vagyonokat nekik és ők pedig majd leirtják a sok "vírust"...)

2015. jan. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Ja a Superantispyware és társai az átverésre mennek.


A böngésző által letöltött cookiekat meg minden "lehetséges" veszélyforrást vírusként jelöl meg, aztán persze jön az opció hogy "ha megvásárolod letörlöm neked".

2015. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem kidobja, 30 nap Pro verzió, és ha nem fizetek átvált Freeverzióra. Ugyanúgy kitörli csak Aktív védelem nincs.


Pedig az egyik legjobb, több mint 6 millió letöltés csak ezen az oldalon: [link]

Végig próbáltam unalomból is az összeset, miközben a többiek találtak 35-50-80 spyware-t(de a végén nem töröltettem), SuperAntispyware 650-net.


De most nem ezt akarom reklámozni, hanem az antivírus miért nem fogja meg, pedig sokakban írják hogy Antispyware technology..

2015. jan. 22. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert amit spywarenek titulál az nem az!
2015. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Úgy nézem van akinek hiába süketelünk, bekajálja a reklámot.
2015. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát persze.. sőt még mi vagyunk lepontozva azért (nem tudom ki által) mert nem dicsőítünk egy olyan "kártevőírtót" ami az ÖSSZES sütit annak nézi! :D

Ami valóban jó program, az csak a kártékonyakat szűri ki...

2015. jan. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na ezzel ugyan vírust nem fogsz taálni, csak ártalmatlan cooki-kat, sütiket és hasonlókat. Ráadásul minden áldott nap elindul ha kell ha nem, és kb fél napig fut, úgy hogy még le se lehet löni. Hiába kapcsolod ki az autómatikus indításból, újra aktiválja magát, ha akarod, ha nem. Úgy, hogy a gép agyonlassításán kívül az égvilágon semmire sem jó. Ha jó vírusírtót akarsz, akkor a Malvarebyts-Anti-Malwre-t, vagy a Dr. web
2015. márc. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

...vagy a dr. Web curelt vírusírtókat javaslom.

(Az elöbb véletlenül rányomtam a válasz elküldése gombra.)

2015. márc. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!