Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Folyamatosan csokken a szabad...

Folyamatosan csokken a szabad helyem a gepen mi a gond? Virus?

Figyelt kérdés

Szoval az van hogy 2 napja vettem eszre, 94 giga szabad helyem volt a c meghajton, azota folyton csokken a hely, legalabb is azt irja, most 78,4 giganal jarunk. Semmit sem toltottem le, es tenyleg szinte orankent kevesebbet ir ki. Tudna valaki segiteni mi lehet a gond?

Megkoszonnem!



2015. jan. 22. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szedett le, és telepített a géped frissítést?
2015. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem szokott, én szoktam manuálisan frissíteni.

Utoljára hálókártyát frissítettem rajta, mást nem.

2015. jan. 22. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Processzorhasználatot, és a memóriahasználatot nézd meg, úgy hogy ne futtass semmit a számítógépen, magyarul üresjáratban.
2015. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány GB-os RAM-od van?

Ha van virtuális memória, akkor természetes, hogy ahogy használod a programokat a merevlemez mérete is csökken

Ezenkívül, az is lehet még, hogy ahogy frissíti a windows Update a számítógépet úgy csökken a mérete.

Ha továbbra is csökken a merevlemez mérete akkor érdemes lenne lefuttatni rajta egy vírúsírtót.

Pl: Maalwarebytes Anti Malware programot.

2015. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!