Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SOS. Elfelejtettem a képernyőz...

SOS. Elfelejtettem a képernyőzár kódját. Wifi minden bekapcsolva. Csak a gyári beállítás segíthet? Sony xPeria Z2 készülékről van szó. Nagyon megköszönném a segítséget

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy hogy csinálhattam:s de utána olvastam és csak úgy lehet megoldani, ha mindent letörlünk róla? gyári beállitások visszaállítása? Nem lehetne valahogy gmail fiókkal belépni? én inkább a képeket sajnálnám.:( nincs valami billentyűzet kombináció ami kiadja a gmailt?

2015. jan. 23. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ha néhányszor elcseszed, akkor beléphetsz a GMail jelszavaddal.
2015. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos már 100-szor megpróbáltam..nem hoz ki semmit:(
2015. jan. 23. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Már megint leírom, már megint le leszek pontozva (vagy nem, múltkor sem voltam), időnként nem ártana menteni, nem mindent csak egy helyen tárolni.

A gyári beállítások visszaállítása általában a belső tárhelyet nem érinti. Ha rádugod a gépre, nem ismeri fel a belső tárhelyet lezárt képernyőnél? Legközelebb írd fel a jelszót, ajánlom a KeePass programot. Ha felhívod a telefont, hivás majd felveszed és leteszed, nem oldódik fel a zár? (Esélytelen, de hátha.)

2015. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem,sajnos nem csinál semmit!:( Hivni is próbáltam:(

Ha megcsinálnám a gyári beállítások visszaállítást akkor tuti,hogy letörli a képeket? memóriakártya van benne csak sajnos azon a zenéim vannak rajta..a képek meg a belső memóriában:(

2015. jan. 23. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Van három féle tárhely. Egyik a belső tárhely (rendszer, alkalmazások, telefonszámok, üzenetek), ez törlődni fog. Van egy másik belső tárhely, ezen egyes alkalmazások adatai vannak rajta (pl. navigációhoz tartozó térképek, letöltések stb). A harmadik pedig a kártya. Az első minden esetben törlődi fog, a második válsztható, alapból azthiszem nem törlődik, a harmadikat pedig ki tudod venni. Egyébként szerintem ha van memóriakártya benne, a képeket alapból arra fogja menteni, nem a belső tárhelyre.
2015. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És ha az első tárhely letörlödik akkor olyan lesz a telefonom mintha ebben a percben vettem volna meg?:s

Azért vagyok kicsit tehetetlen most mert a memóriakártyát nem rég raktam bele..és eddig nem volt benne!:(

És vajon ezen a videón az a kombináció mit jelent? A gyári beállítások visszaállítását? https://www.youtube.com/watch?v=gRelLSb0vgw

2015. jan. 23. 17:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja,és itthon megtudom csinálni a gyári beállítások visszaállítását?:(
2015. jan. 23. 17:12
 8/8 Viktorkaa0004 válasza:
igen otthon is meg tudod csinálni nekem is ez a bajom csak nekem z1 compactal!
2016. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!