Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Apple iPad minimre mehet...

Az Apple iPad minimre mehet vírus?

Figyelt kérdés

Beírtam az Apple storeba h vírus és kijött az eset nod vírusirtó....az ipadra is kell vírusirtó mint a gépre v. Az Apple re nem mehet vírus?

Segítsen valaki kérem



2015. jan. 28. 20:29
1 2
 1/11 Brenya ***** válasza:
0%
Ha netezel vele akkor kaphatsz vírust.
2015. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Az Apple termékekre is van már bőven vírus, nyugodtan telepítheted az ESET-et. Nem lassítanak, és nem feleslegesek.
2015. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt egy kis olvasnivaló:

[link]

2015. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

DEhogy mehet. Nehogy elhidd ezt a hülyeséget.

Egyetlen egy esetben lehetséges, de ahhoz először fel kell törni "jailbreak" és utána valami warez sz@rságot lehet telepíteni ami vírusos.

De gyári állapotú iOS eszközre te nem tudsz vírust tenni. A cikkben is leírják, hogyha a kínai tököm tudja milyen warezoldalról töltesz le.

Ráadásul nem iOS-re, hanem OS X-re írták. iOS-re nem tudsz vírust tenni, csak hogyha warezolsz. PONT


Olvasd el ezt ez értelmesebb cikk, mint az a hatásvadász ami arra buzdít hogy hülye vírusirtókat telepíts.

[link]


Semmilyen apple terméken nem használok vírusirtót, pedig szoktam járni a sötét helyeken és mégsem kaptam soha semmit sem.

2015. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igaz nem itthon, de már van:

[link]

2015. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem mert tegnap az egyik játékomon nem ment a hang....de csak az egyiken.....és a neten a filmen sem volt hang.....de minden mason volt
2015. jan. 29. 19:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és mi az a jailback ?
2015. jan. 29. 19:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Jailbreak
2015. jan. 29. 19:18
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 16:50

Te nagyon okos. Érted is amit linkelsz vagy csak ész nélkül linkeled már sokadszorra ugyanazt??? Nem baj, hogy ez is ugyanarról szól, errő a wire valamiről???

Ráadásul ebben is leírják, hogy NE WAREZOLJ, csak a hivatalos App store-t használd!!!


Kérdező: a jaibreak a készülék szoftverének a feltörése/módosítása.

Ha ezt megcsinálod, akkor már nem csak a hivatalos app store-ból tudsz alkalmazást telepíteni. Ingyen tudsz fizetős programokhoz jutni. Bár ez legálisan is megoldható feltörés nélkül és ingyen.

A jailbreak-kel kerülhetnek a legkönnyebben vírusok a gépre.

2015. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták NEM KELL VÍRUSIRTÓ iPad-re, amennyiben nem Jailbreak-elted az eszközt. A Jailbreak lehetővé teszi hogy alkalmazásokat 'lopj'/fizetés nélkül tölts le.

Hogy miért nem kell? :

Az App Store működése miatt. Ha alkalmazást akarsz árulni/feltölteni először 99$ fizetni kell az Apple-nek (ezt utána évente megismételni). Miután kifizetted és feltöltötted az alkalmazást az Apple ellenőrzi azt vírusokra, lehetséges csalásokra/adatlopásokra és csak ezek után töltheti le a felhasználó a Store-ból, miután bebizonyul hogy teljesen biztonságos.

2015. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!