Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egyik napról a másikra eltűnt...

Tulipán11 kérdése:

Egyik napról a másikra eltűnt az összes dokumentumom és az összes fénykép a Windows fotótárból - helyette különböző országok zászlói jelentek meg. Mi lehet ez? Miért nem tudok hozzáférni és visszaállítani az egészet?

Figyelt kérdés

#vírus #vagy feltörték a gépem?
2015. jan. 31. 19:05
 1/3 anonim válasza:
Hello ez esetleg hardveres hiba miatt is előfordul. De nem kizárt az sem, hogy valamilyen a képeket élérő app hibája vagy estleg fertőződött. Próbálkozhatsz azzal is ha van bizt. mentés vagy rendszer visszallitasi pont. Jo eselyed van vissza nyerni a képeket. Vagy pedig ha van valamien Recovery progid azzal próbálkozhatsz, aztán vissza mentheted az eredeti helyre. De előbb erősen ajánlott egy teljes lehetoleg rendszer töltéskori mely vizsgálattal átvizsgálni a rendszert.
2015. febr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszod - nagy odafigyeléssel elolvastam és Recovery progim nincs de lesz -viszont a rendszer vissza-állítás volt az első amit alkalmaztam és még furább alakzattá váltak :-) a már meglévők.Talán az egész gépemre ráférne egy alapos takarítás-(találnom kell egy jó informatikust-sajna csak programozók vannak körülöttem akik őszintén elzárkóznak mert nem értik ezt a jelenséget-ami nagyon de nagyon fura!:-(Még egyszer köszönöm Neked:
2015. febr. 4. 19:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi-tudnál nekem ajánlani egy jó Recovery progit? Köszi
2015. febr. 4. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!