Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ien virust találta gépem a...

Ien virust találta gépem a sistem 32-ben akrkténba zártam de nem akrka kiirtani baj? A viru neve:Trojan-Spy. Win32. Banker. Alr!

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 21:44
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsa helyesirási hibákért sak siettem mert ideges vok:(

*karanténban *akarta *virus

2008. aug. 21. 21:45
 2/6 anonim ***** válasza:
A karanténba zárt vírus már nem csinál több bajt!
2008. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Trójai programok magukat hasznos programnak álcázó kártevők. Ezek a programok nem sokszorosítják magukat, viszont kárt tesznek a rendszerben. (Fájlokat törölnek, meghajtót formáznak, stb.)
2008. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Trójai programok:


Nem annak látszanak, amik valójában. Tesztprogramok formájában terjednek, de nem tesztelnek, hanem pusztítanak. Futásuk alatt tönkretesznek más programokat. Indításuk után azonnal „hatnak”.

2008. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer a neten utánanéztem az ilyen dolgoknak és a Trójai programok tényleg kárt tesznek a gépben "Trójai falóról kapta a nevét ugyhogy csak pusztít.Más hekkerek betörnek a gépekbe és ezzekkel a progikkal stzórakoznak hogy rongálják mások gépét.Találtam olyan olydalt is ahol ilyen kártevő programokat lehet letölteni de ez illegális.Én nem is töltöttem le mert nem érdekelnek az ilyen hülyeségek.

NOD32,Spyware terminal,Spyboot. Ez a max amit ma megtehetek hogy a gépemet ne lepjék el a vírusok :)

2008. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kaspersky a legjobb virusirtó
2008. aug. 24. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!