Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Másnak is virust jelez a...

Másnak is virust jelez a hotel aurum weboldala?

Figyelt kérdés

www.hotelaurum.hu

Az értékesitési manager szerint csak nekem, csak abban a fél percben volt kegyetlenül virusos az oldal, amig látogattam.Antispyware 2010 az ajándék, braviax féreg, meg két trójai.


2010. febr. 9. 18:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem ezt senki nemfogja megnézni!
2010. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt gondolod senki sem jár ebbe a 4 csillagos hotelba?
2010. febr. 9. 18:25
 3/18 anonim ***** válasza:
Antispyware 2010 ha ez neked fenn van akkor te egy jó kis adawaret kaptál.
2010. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen, de elég elszomorito, hogy pont egy ilyne szálloda honlaprol kaptam meg, 4 éve van internetünk otthon, és eddig sosem volt semmire fertözés vagy hack.2-3 évig tökéletesen tudom használni a telepitett rendszereket, és muszály is, mert általában egy hét mire ujratelepitem a tervezöprogramokat és a bállitgatom öket ujra, hogy tudjak velük dolgozni.
2010. febr. 9. 18:43
 5/18 anonim ***** válasza:

Használj megbízható biztonsági rendszert. Tűzfal (nem Q Windows), vírus- és kémprogram irtó. Vannak ingyenesek is.

Innen is letölthetők: www.chip.hu.

De a legjobbak a komplexek (Kaspersky IS., ESET Smart Security stb.), fizetősek.

2010. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tavaly május óta nincsenek ilyen gondjaim, megvettem az ESET Smart Security 4.0-át két évre. Sok kedvezmény van, pl. diákoknak féláron adják. [link]
2010. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

eredeti windozom van, fizetös nod32-vel.


nem elég, hogy sokszor közel egy óráig használhatatlan a gép a win frisstiés miatt, de ugy látszik hiába.

2010. febr. 9. 18:53
 8/18 A kérdező kommentje:
tüzfalat pedig bérelünk a szolgáltatótól
2010. febr. 9. 18:54
 9/18 anonim ***** válasza:
Valóban vírusos.
2010. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a szolgáltató "tűzfala" az égadta világon semmit sem ér, ha ezt átengedte. A Windows tűzfal pedig még kevesebbet. Megnéztem (volna), de az Eset Smart Security azonnal blokkolta. A tűzfaláról visszapattant. Cseréld le a NOD-odat ESS-re, a honlapon rajta van, hogyan kell. www.eset.hu
2010. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!