Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért kapcsol ki a laptop...

Miért kapcsol ki a laptop magától?

Figyelt kérdés

Már régebben is csinálta 1-2 napig aztán 2 hónapig semmi! (nem lett a gépen semmi beállítva se változtatva)

De,november vége december eleje felé megint elkezdte és már kibírhatatlan, bár ez általában játék közben szokott előfordulni pont ma hoztam ki a szervízből ahol egy rendszer ujratelepítést csináltak mi lehet a gond vele???!



2015. febr. 4. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik.
2015. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza lehet.Nekem is az első laptopom ebbe halt meg,mert nyáron a 70 Fokban játszottam.Tegyél a gép alá egy tárgyat(én egy követ szoktam:D)és akkor legalább egy kicsit "szellőzik".Néha nézd meg az alját,hogy mennyire meleg.Ha nagyon forró akkor hagyd abba a játékot/kapcsold kb fél órára.
2015. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Abineri Béla válasza:
Valóban a gépben a processzor melegszik túl, ilyenkor kikapcsol magától. Ez a jó! mert különben már kuka lenne. Megoldás! Egy hozzáértő, lehetőleg szakember nézze meg a processzor hűtésnél, hogy a hűtőborda alól a paszta nincs e kiszáradva. De! ettől egyszerűbb oka szokott lenni. Egyszerűen a gép a ventilátornál a szellőzőnyílás elporosodik. Vattaszerű lerakodás keletkezik a gépen belül és ez miatt csak keringeti a meleg levegőt a gépben. Szakember 1 órai laza munkával tisztítani tudja a nyílást, kitarkítva a ventilátor levegőző nyílását. És a gép megint sokáig tenni fogja a dolgát hibátlanul. Sokan hoztak hozzám hasonló hibával gépet hozzám és mindnek ez volt a baja. A telepítésnek semmi köze a melegedéshez! Szakemberhez érdemes el vinni!
2015. febr. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!