Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom megnézni azt,...

Hogyan tudom megnézni azt, hogy honnan érkezett az sms? 18/F

Figyelt kérdés

Hallottam egyfajta cellainformációról, de ezalapján honnan lehet kikövetkeztetetni a továbbiakat?. (mérnökinformatikàt szeretnék tanulni, majd egy ilyesmi beadandóhoz kéne erről jó nèhány információ). Pontosan mi ez a cellainformáció? Illetve olyat is hallottam, hogy privát számot is le lehet nyomozni, de mi alapjàn? Hogyan kell?


Csak komoly válaszokat szeretnék kapni!!!



2015. febr. 4. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
az akkumlátor ban lévö chip az a cella info
2015. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát öcsém, ha népmese gyűjtő vagy, akkor járható módszer ez, hogy "hallottam valamiről" aztán megkérdezek másokat, hogy ne kelljen vele többet gondolkodni, de leendő mérnökként illene tudni magadtól információt gyűjten.


Szóval kamu az egész duma, kaptál valami sms-t és nem tudod ki küldte. Mi se tudjuk.


Ej, lányom te meg aztán jó partit fogtál ki :)

2015. febr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

18éves fiú vagy? És még szőke és még szűz?

És még, és még, és még...

2015. febr. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor az akkumulátor chipjét hogyan olvastastassam le? Vigyem be egy olyan szolgàltatóhoz, ahonnan az illető teloja van?
2015. febr. 5. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!