Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Iphone 5-töt hgyan kll gépről...

Iphone 5-töt hgyan kll gépről visszaállítani?

Figyelt kérdés
nem loptam meg semmi hanem a sajátom elvittem szervízbe mert be volt törve a képernyője .Kifizettem de úgy adta vissza a telefonos pasas , hogy Iphone letiltva és majd 20 év múllva próbálkozhatok újra. Ő elküldött a t-mobileba de ott haza küldött az ember , hogy otthon gépen icloud segítéségével állítsam vissza és akkor jó lesz.Viszont nem tudom megcsinálni. Hogyan kell?

2015. febr. 7. 12:55
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és még annyit hozzátánnék , hogy az nagy baj ha mielőtt még nem lett volna baja nem szinkronizáltam az itunesszal a gépen?
2015. febr. 8. 13:22
 2/3 anonim válasza:

Az "itunessz"-ből kiderül mindenki!

Egy kis szaros tizenéves vagy, akit elkényeztetnek mindennel, csak hogy ne kelljen foglalkozni vele xD

+ ha már oda írtad hogy:"nem loptam meg semmi" akkor tuti lopott

2015. febr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem is ismersz attól , hogy valakinek iphoneja van feltétlenűl egy elkényesztetett hülye liba....fogalmad nincs az egészről csak sétregetsz másokat. Nem ezt kérdeztem.
2015. márc. 14. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!