Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Állandóan újraindul a gépem....

Állandóan újraindul a gépem. (win 8.1)?

Figyelt kérdés

Lefuttattam a vírusírtót mélyreható vizsgálattal.


Semmi előjele nincs,csak úgy újraindul. valaki tudna segíteni? Egyszer kék háttérrel kiirt valamit ha jól emlékszem memory management-et


2015. febr. 19. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elég sok minden lehet.

Csinálj egy memóriatesztet.

[link]

2015. febr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennél azért nem ártana valami pontosabb info. Lehetséges memória hiba. Ha van lehetőséged ellenőrizhetnéd másik ram modulokkal, vkitől kölcsönkérve, vagy ha több modul van a gépben, akkor egyesével végigpróbálva őket, külön-külön.
2015. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lefuttattam a memória diagnosztikát nem talált hibát.
2015. febr. 19. 11:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt hogy mást is kiírt,de azt nem jegyeztem meg valami Page nem tudom mit...
2015. febr. 19. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mikor legközelebb kiír vmit, azt írd fel és úgy tedd fel itt a kérdést, mert ennyiből még találgatni is kevés.
2015. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha gyakran újraindu,néha bejön a kékhalál, lehet winchester hiba is, ha 0x000000f4 a hibakód a kékhalál alatt, akkor 100 hogy a vinyó
2015. febr. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!