Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit jelent ez? Veszelyt...

Mit jelent ez? Veszelyt jelent ez a gepemre?

Figyelt kérdés

Spybot Search and Destroy

Event TeaTimer

Spybot - Search & Destroy has detected a change to a System Startup entry.



Definition TeaTimer

Spybot-S&D Resident watches for changes to this setting, and allows you to react to them.



User interactions TeaTimer

Not all startup entries are bad - you have to decide if you trust the program that asks the change. During a user-initiated software installation for example, you would usually allow this change. If this happens while surfing the web or without any intended system changes, you should be careful.


2010. febr. 16. 19:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
file:///C:/Users/Laci/Pictures/Untitled.jpg
2010. febr. 16. 20:05
 2/12 A kérdező kommentje:
Mit csinaljak??? Akkor kezdte ezt kiirni amikor letoltottem a Zone Alarm-t..
2010. febr. 16. 20:08
 3/12 anonim ***** válasza:

file:///C:/Users/Laci/Pictures/Untitled.jpg


ez a file tutti nem jelent veszélyt mivel ez csak egy képfile

2010. febr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Miért jelentene veszélyt? Melyik program írja ki? A zone alarm?
2010. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A kep csak azt mutatja hogy milyen ablak ugrik ki nekem. Hogy ez micsoda??? NEM ERTEM. Amugy hogyan kell hasznalni a spybotot a sugo angol :(
2010. febr. 16. 20:24
 6/12 A kérdező kommentje:
A spybot irja ki nem a Zone Alarm. Es a Zone Alarmot hogyan kell hasznalni??? Bocsi de nem ertem ezeket :(
2010. febr. 16. 20:25
 7/12 A kérdező kommentje:
file:///C:/Users/Laci/Pictures/kljklj.jpg Nah es ez mi??? Hogyan kell hasznalni??? Nagyon sokara szokta bekeresni....a (zold csik) Am ezutan mit kell majd nyomnom????
2010. febr. 16. 20:29
 8/12 anonim válasza:

Szerintem írd le mégegyszer mit akarsz csinálni.A TeaTimer, a spybothoz tartozik.Azt kérdezte, hogy akarod-e telepíteni a programot, de ha ezt akkor írta ki, amikor netezel, vagy éppen semmit sem akarsz telepíteni, akkor veszélynek lehetsz kitéve.(vagyis valmi más és nem feltétlenül jó indulatú dolog akar települni a gépedre).A spybot jó tulajdonsága, hogy ezekre figyelmeztet.

A zonealarmon mit nem értesz?Amit tenni kéne vele, az annyi, hogy magasabbra állítod a biztonsági szintet, de ez nem kötelező, csak ajánlott.A program fut magatól és néha engedélyt kér a programok csatlakozásához a netre.

Remélem most már mindent értesz.

2010. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszz:):):))::)
2010. febr. 16. 21:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Spybot et Search: állítsd át magyarra (Languagues, tud magyarul). Frissités lehet automatikus vagy kézi. Engedd meg a tűzfalon, hogy kapcsolódhasson a netre.

ZoneAlarm beállítása: Program control, csak a netkapcsolat, vírus- és kémprogram irtó, böngészők, levelező, Windows Update stb. engedd ki a netre. Ezeknél első két odszlopba pipa, a többi X (jobb egérgombbal katt, úgy állithatod be). Ha ezt teszed, nem fog állandóan kérdezni.

2010. febr. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!