Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SMFilter. Exe mit csinál és...

SMFilter. Exe mit csinál és mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Üdv, vírusok terén nem vagyok valami művelt, eddíg microsoft security essentialst használtam, de lecseréltem comodo dragonra és és bitdefender 2014 free edition-re (mindkettő fut egymás mellett)



1- a comodo talált egy 'smfilter.exe' nevezetű programocskát, amit trójainak azonosított be, az internet ezt elvileg smfilter.sys nek ismeri, de nekem exe,

Ezt többször is megtalálta a comodo, mindíg sikít, hogy vírus, vírus, karanténba teszi, én azt mondom neki, hogy törölje, letörli, és pár perc után megint itt van...

az utvonalát megnéztem de nem találom a fájlt, mit lehet ezellen tenni?

[link]

ez ugrik mindig fel...


mit tudok ellene tenni?



#vírus #fertőzés #trójai #Antivirus #Comodo #bit defender #smfilter.exe
2015. márc. 29. 13:55
 1/5 fersk ***** válasza:
Hijackthis-t telepíted, futtatod, log-ot másolod, hijackthis.de oldalon dobozba beilleszted, gépeden a listából a nemkívánatos dolgokat törlöd.
2015. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem mentem sokra ezzel a hijackthis izével...
2015. márc. 29. 16:11
 3/5 A kérdező kommentje:

eljutottam a log-ig, beírtam az oldalra, de ott fogalmam sincs, hogy mit kéne csinálnom, hiába mutogat nekem mindenféle pipákat, xeket és kérdőjeleket,

a dolgok nagyrésze itt nekem kínai

2015. márc. 29. 16:27
 4/5 fersk ***** válasza:

Pipa=O.K.

X=elolvasod a bejegyzést, a hijack listában megkeresed, kijelölöd, fix checked-et megnyomod. Eltűnik a gépből.

Kérdőjel=innen én nem tudhatom, kell-e az a géped működéséhez.

Egyszerűbb, mint újrarakni az op. rendszert...

2015. márc. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a legjobb megoldás ujraindítani a gépet csökkentett módban hálózattal majd pedig letölteni:

-Malwarebytes's Antimalware free

-Toolbar Cleaner

-Adwcleaner


Ezekkel egy alapos mélyvizsgálatot majd pedig amit találtak törölni és ujraindítani a gépet ez a 3 program sokszor hasznos:)

2015. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!