Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaptam multkor msnen egy...

Kaptam multkor msnen egy üzenetet magyarul: nézd meg ezt a képet! és letöltöttem és azóta folyton msnen megakad meg stb.!?

Figyelt kérdés
Honnan lehet letörölni vagy egyebek?
2010. febr. 19. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

vírus. Így jártál. :)


Ilyenkor a szokásos dolgok, vírusirtó safe-módban, ha nem segít, akkor fontos adatok lementése, format, majd win újratelepítés.

2010. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aki hülye haljon meg, de tényleg bedőltél ennek? Hehe, viccet félretéve, ez valami rohadt vírus lesz, futtass le egy víruskeresőt XD
2010. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
be. mivel magyar volt.... amúgy olyan segítsen aki nem baszogat, nem lehet mindig technology mania :D
2010. febr. 19. 20:16
 4/12 anonim ***** válasza:

mi a szarnak kell minden elojel nelkul megjeleno linkre rakattintani amit a haverod kuld? he? soha nem ertem meg.


nekem osszevissza kuldik a viros linkeket, de nem vagyok balf@sz h rakattintok. senki nem mondta h virus, egyszeruen raneztem es megallapitottam. van egy tag aki egy nap 48x kuldte el ugyanazt a virusos linket. egyszeruen csodalatos.

2010. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mer msot jött elsőzör magyar azért.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És tök normálisan lettírva azért, de még mindig az a kérdés hogy hol lehet ezt átállítani?
2010. febr. 19. 20:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok.


Az, hogy magyar, német, héber, angol, nemtökmind1? Egy haver hogyan küldene képet? Vagy csak simán átküldi msn-be, vagy belinkeli, de ha linkeli akkor .JPG a vége. Ha más van, akkor nem szabad megnyitni. Ehhez nem kell tech-mánia meg semmi, csak józan paraszti ész.


Ha adnak neked tálat benne zöld trutyival, és aztmondják, hogy ez epertorta, finom, Te megeszed? Mert ez ugyan az. Legalább ha már hülyeséget csináltál, ne ezen akadj ki, hanem vállald el.


Mind1. Azt is leírtam, hogy ilyenkor mi a teendő... Vírusod van ember, ezt nem lehet csak úgy beállítani. Le kell irtani. S mivel a vírus írója se teljesen hülye, ezért az úgy van megoldva, hogy minél nehezebb legyen.


Leírtam első hozzászólásban hogy mit kell tenned, ne legyél már ennyire sötét, hogy nem fogod fel. Már bocsánat...

2010. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy keresel valami tuti direkt msn vírusra kitalált cuccot vagy újratelepítel. Egyszer én is benyaltam mert pont beszéltem az illetővel. Ne foglalkozz vele.
2010. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

MsnTisztító vagy MSN Virus Remover

ezekkel próbáld megtisztítani.

2010. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sose fogom megérteni, hogy miért kell klikkelgetni, ha valaki "csak úgy" küld valamit. Én mindenkitől azonnal visszakérdezek, hogy tényleg ő küldte-e. Sőt, a legtöbb ismerősöm már eleve hozáteszi, hogy igen, ő küldte :)
2010. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kaspersky antivirus 2010 a megoldás
2010. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!