Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a gond? EZ MOST MI?...

Mi lehet a gond? EZ MOST MI? Öntudatára ébredt skynet vírus? Vagy valami köcsög szórakozik? Hogy lehet ez? Mit állítsak be?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek!Tegnap msnen beszélgettem egy partnerrel és küldött nekem egy linket.Azt volt oda írva hogy nézzem meg ezt a képet.rákattintottam, nem nyitotta meg.Később ír a csaj hogy millió bocsi a képért, de most szóltak neki hogy vírusos.Na mondom fa*a.

Tegnap pedig chaten belinkeltem véletlen egyetlen gombnyomással ugyanezt a linket.

Most figyeljetek!Ma pedig egy másik msn partnerem szólt hogy az elmúlt 1 órában kb. 15-ször küldtem neki el azt a vírusos linket.Csak az a helyzet hogy nem is beszéltünk.EZ MOST MI?Öntudatára ébredt skynet vírus?Vagy valami köcsög szórakozik?Hogy lehet ez?Mit állítsak be?


2010. febr. 21. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:

lool Skynet vírus...... :D



viccet félretéve, te is megkaptad a vírust amit már rajtad kívül vagy 10en kérdeztek 2 nap alatt.

Megoldás:


Rendszer visszaállítás kikapcsolása

Letöltöd a Malwarebytes nevű progit, telepíted majd frissíted

Csökkentett módban elindítod a windows-t

índítasz egy teljes scan-t a progival, le fogja szedni

2010. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Ez egy MSN vírus! SOHA ne nyiss meg olyan linkeket MSN-en ami mellé angol üzenet van írva, vagy nincs online a partner! Töröld le az MSN-t, és tedd újra fel!
2010. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A csökkentett mód az másnéven a készenlét?
2010. febr. 21. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:
attól hogy az msn-t letörli nem oldódik meg a probléma, ha csak hülyeséget írsz akkor inkább ne írj semmit....
2010. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem a csökkentett módot így tudod elérni:


gép újraindít, windows töltőképernyő előtt nyomod az F8-at behozza a lehetőségeket és kiválasztod a csökkentett módot

2010. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyan állítódik majd vissza?Következő újraindításnál?
2010. febr. 21. 15:40
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, ha végzett a keresés újraindítod és nem kell csinálni semmit normal módban bootol vissza
2010. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. febr. 21. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:

"küldött nekem egy linket.Azt volt oda írva hogy nézzem meg ezt a képet.rákattintottam"

...

2010. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!