Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a kinti hőmérséklet, és a...

Ha a kinti hőmérséklet, és a szobahőmérséklet is melegebb, akkor előfordulhat, hogy a laptop belsejének a hőfoka is magasabb?

Figyelt kérdés

Kint most elég jó idő van, napos idő, és itt bent a szobában is van 24 fok.

Általában a laptop hőmérséklete böngészés közben 48°C-50°C, most 52°C-54°C.


A laptopot nem szeretném takarítani belülről, mert nem értek hozzá, szervízbe sem vinném, mert még garanciális, és ha észreveszik, hogy babrálva volt vele, már hozzá sem nyúlnak ingyen.

Lassacskán 1 éve lesz meg. Szoktam Ccleanerezni, vírusírtózni, ezzel nincs baj.


Ez a kinti hőmérséklet változástól lehet? Ez túl magas hőfok?


2015. ápr. 27. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Sőt, az esetek 99,99%-ában elő is fordul. Egyébként ez a hőmérséklet nem vészes.
2015. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nemtudom hallottál e már laptop hűtőtől... szinte bármilyen műszaki cikk kereskedésben megtalálni. Kb 2000ről indul az ára, szerintem érdemes lenne egy ilyet beszerezned ha aggódsz a hőmérséklet miatt. ez egyébként úgy néz ki mint egy tálca és alulról kicsi ventillátorok hűtik a géped :) viszont a túlmelegedés általában attól jelentkezik ha túl sok program fut egyszerre a gépeden. szerintem 60 fok-ig nincs veszély! :)
2015. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!