Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » EMAG -ról mi a véleményetek? ...

EMAG -ról mi a véleményetek? Visszaküldtem nekik egy telefont és megy a hímelés-hámolás, az egymásra mutogatás, a csúsztatás a DPD-vel oda-vissza illetve az ilyen-olyan falsh válaszok, miközben a nagy értékű telefon valahol kallódik. Hova mehetek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hajnyírót vettem tőlük egy Remingtont ami szar volt.Nekem is 3 hétig össze vissza beszéltek mire sikerült elérnem ,hogy visszakapjam a pénzem és vegyek egy másikat máshol.Link cég.
2015. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az bizony egy rakás sz...r az egész.Én egy borotvagépet rendeltem onnan ami garanciás és tönkre ment.Ára majd 30 ezer ft volt.Tojnak rá a garanciára..segitséget se nyujtanak semmiben és a garancia se ér náluk semmit.Egy rohad büdös román sz...r az egész.Ott a szervizük oda küldették velem.Egy link sz....r moslékok..átb....nak ahogy tudnak és nem foglalkoznak vele garanciád van e vagy nem.Neked hogy sikerült vissza szerezni pénzt vagy terméked(előttem szoló)Emailre se válaszolnak már nekem semmit,lehordtam őket minden köcsög szaroknak.Befenyitettem fogyasztóvédelemmel is de arra is szarnak pedig jártas vagyok oda
2015. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Amugy fodulj fogyasztóvédelemhez én is oda fogok menni megint mert nem első alkalom
2015. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló vagyok.Nekem is Romániába akarták vissza küldeni.2 hétig nem történt egyébként semmi,majd vártam még egy hetet akkor mondták,hogy még nem is küldték romániába a gépet amit vissza küldtem.Gép árának a levásárlására nem hajlottak ,erre megfenyegettem őket,hogy a fogyasztóvédelmet fogom értesíteni a történtekről.Így párnap múlva megérkezett a gép ára a számlámra.Az egészben az volt a ciki hogy azt hajnyírót szülinapra vettem így borzalmasan kínos volt.Arról nem beszélve,hogy szánalmasnak tartom,hogy a saját pénzedért veszekedned kell és fenyegetőznöd,hogy vissza kapd.Egyik ismerősöm például állítása szerint egyszer használt számítástechnikai terméket kapot új termék címszaván.Én az emgatól soha többet semmit.Inkább ipon vagy vatera.
2015. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utána jártam dolgoknak.Fogyasztóvédelem semmit se tud csinálni ezzel mert egy kint van bejegyezve ez a moslék román cég.Ezzel ők is tisztába vannak és visszaélnek ezzel.Nekem egyet mondott a fogyasztóvédelem.Közjegyző de ez már pénzes dolog,de ez az egyetlen ha nem reagálnak semmire.
2015. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!