Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hi! Lenne egy kérdésem Nektek!...

Stewei99 kérdése:

Hi! Lenne egy kérdésem Nektek! Van egy vírus a gépemen, aminek a neve Supreme Adblocker, és annak idején az ilyen vírusokat a YAC programmal távolítottam el, de egy-két figyelmeztetődolgot is találtam a YAC-cal kapcsolatban. Káros a YAC, vagy Nem?

Figyelt kérdés
Fent, Teljesen kiegészítettem mindent. Szóval káros,vagy nem káros ? Mert múltkor is azzal tudtam eltávolítani a vírusokat.

#YAC #YAC program
2015. máj. 8. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi a baj a YAC-al nekem nem volt de le akartam tölteni aztán azt mondják rá h mindenféle vírus pedig szerintem semmi baja sincs
2015. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Majd elvitetem informatikushoz, ujrarakhák a gépemet ... Elég baja van neki ... Egy Gamer - re cserélném.
2015. máj. 10. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
:D
2015. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!